KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796484
nr 1479 6484
Gunnar Wiberg
(1894-1969), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -36. Olja på pannå, 47x52 cm, yttermått inklusive ram: 59x63 cm
Gunnar Wiberg, svensk målare född 1894, död 1969.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:42:35
18/7 11:47:00